Als grootouder houd je onvoorwaardelijk van je kleinkind. Je wilt dan natuurlijk ook het allerbeste voor hem of haar. Stel je voor dat je kleinkind sipjes bij je komt zitten en vertelt dat hij of zij een slecht cijfer heeft gekregen. Daarbij komt vaak dat hij of zij er zich druk om gaat maken en het niet meer leuk vind om naar school te gaan.
Extra aandacht van opa en oma
Opa’s en oma’s dragen hun steentje bij aan de opvoeding van de kinderen. Zij vangen de kleinkinderen met veel liefde op, wanneer de ouders druk zijn.
Meestal zitten grootouders ruim in hun tijd waardoor zij veel tijd en aandacht voor hun kleinkinderen hebben. Dat kan goed van pas komen als het kleinkind moeite heeft op school. Wanneer de ouders niet genoeg tijd hebben om hun kind thuis te ondersteunen in schoolwerk, dan kunnen de opa’s en oma’s het overnemen. School biedt vaak niet genoeg persoonlijke aandacht en extra ondersteuning aan de leerlingen die dat nodig hebben. Toch moet er wel iets aan gedaan worden als het moeizaam gaat op school.
Het juiste oefenmateriaal
Om je kleinkind te ondersteunen in zijn schoolwerk heb je wel het juiste materiaal nodig. Als grootouder weet je misschien niet precies wat de kinderen van nu leren en op welke manier. Daar is De Bijlesmeester voor.
De Bijlesmeester heeft zijn eigen lesmateriaal ontwikkeld volgens de richtlijnen van de eindtoetsen van het Nio en de Cito. Zo weet je zeker dat de stof een goede aanvulling is op hetgeen wat op school gegeven wordt. Het aanbod bestaat uit leuke oefenboekjes en flitskaartjes.
Het materiaal kan zelfstandig gebruikt worden door de kinderen of juist met een (groot)ouder of bijlesdocent. Uit ervaring blijkt dat kinderen extra oefenen met De Bijlesmeester leuk vinden. Wanneer zij thuis oefenen gaat het op school vaak ook beter.
Meer over de Bijlesmeester
De naam zegt het al; De Bijlesmeester biedt ook bijles aan. De Bijlesmeester heeft bijlesdocenten door heel Nederland en nu ook België. De vakkundige en gemotiveerde bijles juffen en -meesters staan altijd klaar voor iedere leerling. Zij helpen de kinderen met als doel hen met plezier naar school te laten gaan. Bijles bij De Bijlesmeester zorgt voor minder stress, meer zelfvertrouwen, betere resultaten.
Opa’s en oma’s zijn perfect om samen met de kleinkinderen te oefenen thuis voor school. Een groot vertrouwen ligt er tussen grootouder en kind, waardoor het kind zich goed kan concentreren. Daarnaast houden opa’s en oma’s onvoorwaardelijk van hun kleinkinderen waardoor zij graag helpen en steunen.
Ga gelijk aan de slag met de leuke oefenboekjes en flitskaartjes van De Bijlesmeester met je kleinkind!