Een dagje weg met de kleinkinderen is altijd een avontuur. Daarbij maakt het niet uit of je nu een wandeling gaat maken in het bos, een bezoek brengt aan de dierentuin of gewoon gezellig gaat picknicken, een handige Eastpak rugzak om je spullen in mee te kunnen nemen is dan eigenlijk onmisbaar als je het ons vraagt. Met een kwalitatief hoogstaande rugzak zorg je er namelijk voor dat je alles bij je hebt wat je nodig hebt, zonder dat je last krijgt van pijnlijke schouders of rug. Dit heeft als voordeel dat je bijvoorbeeld in de dierentuin je beide handen vrij hebt en in alle rust kunt genieten van de dieren en natuurlijk ook de kleinkinderen. Vooral wanneer je wat ouder wordt, is het prettig om je handen vrij te hebben, zodat je bijvoorbeeld een stok kunt dragen of jezelf vast kunt houden.
Comfort en functionaliteit voorop
Bij het kiezen van de juiste rugzak voor een uitje met de kleinkinderen is comfort natuurlijk van groot belang. Zorg ervoor dat de rugzak voorzien is van verstelbare, gevoerde schouderbanden en een verstelbare heupgordel. Op die manier kan het gewicht gelijkmatig over je lichaam worden verdeeld en voorkom je klachten. Daarnaast is het handig als de rugzak meerdere vakken en opbergmogelijkheden heeft, zodat je de spullen voor de kleinkinderen overzichtelijk kunt opbergen.
Duurzaamheid en stijl
Naast comfort en functionaliteit wil je natuurlijk ook dat je rugzak er stijlvol uitziet en lang meegaat. Kies daarom voor een rugzak van hoogwaardige materialen, zoals stevig en waterafstotend nylon of polyester. Let ook op de kwaliteit van de ritsen en gespen, deze moeten makkelijk te openen en sluiten zijn en stevig genoeg om veelvuldig gebruik te weerstaan. Vooral wanneer je met de kleinkinderen weggaat, is de kans vrij groot dat de tas regelmatig open moet om er wat lekker uit te kunnen halen. Zijn de kinderen al wat ouder, dan is het ook leuk om voor ieder kind een eigen rugzakje mee te nemen met lekkere dingen. Het voordeel hiervan is dat ze ook niet kunnen zeuren dat de één meer heeft gehad dan de ander, want op is op
Veiligheid boven alles
Hoe vervelend het soms ook is, maar naarmate we ouder worden, gaan we er lichamelijk allemaal op achteruit. Nu zal dit bij de een wat sneller zijn dan bij de ander, maar het gaat hoe dan ook gebeuren. Je kunt je dan dus wel voorstellen dat je wat minder goed te been bent en het niet handig is om dan tijdens een dagje naar een pretpark of dierentuin je handen vol te hebben met allemaal spulletjes. Door te kiezen voor een goede rugzak van bijvoorbeeld Eastpak, verdeelt je niet alleen het gewicht gelijkmatig over je rug, nek en schouders, maar heb je ook beide handen vrij. Stel dat je dan even je evenwicht verliest, dan heb je beide handen vrij om jezelf op te kunnen vangen mocht dit nodig zijn. Wel zo veilig, vind je niet?
Ben jij ook een trotse grootouder en wil je op de hoogte blijven?
Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief
Bedankt voor de aanmelding
Er ging iets fout. Probeer het nogmaals
Comments are closed.